סקס של חייזרים

חודש פברואר היה חודש מים גדוש במיוחד, שנטם, מורתי היקרה ביקרה אצלנו ויחד נשאבנו במלוא עוצמת המים לקורסים וסדנאות למטפלים בארץ. הזמן הזה שאני מעבירה יחד עם מורתי בקירבה גדולה שכזו הוא זמן יקר לי מאוד, מתיש מחד וממלא כל כך מאידך. קבוצה ועוד קבוצה, תלמיד אחר תלמיד, הכלה מלאה של כל המסע האנושי על גווניו, הרתמות טוטלית שכל רגע ורגע בה, מלמד, מכוונן ומעשיר.

בכל ביקור שלה אני מבקשת ממנה שתיתן לי לתת לה. תיתן לי לתת לה טיפול במים ותעניק לי משוב שאף אחד אחר לא יכול לתת לי. כל שנה אנו עושות את זה וכל שנה זה מסע בפני עצמו. בפעם הראשונה שנתתי לה טיפול, הפסקנו באמצע כי לא יכלתי להפסיק לבכות :) מרוב שכל כך רציתי לתת טיפול "טוב" למורה שלי, שתראה שאני יודעת ושלמדתי, שלפתי כל טריק שהיה לי תחת השרוול ומרוב טריקים הלכתי לאיבוד. מאז למדתי ש less is more וכך כל שנה אני מצליחה להיות נוכחת יותר במעמד הזה המרגש עבורי, כזה שמציף כל צל של חוסר ביטחון או ביקורת עצמית. משנה לשנה לומדת עוד דבר ועוד דבר, לפעמים תגלית כזו "קטנה" שמשנה לי תפיסה שלמה, ניואנסים שאני לומדת לשמוע ככל שהשקט נעשה יותר ויותר עמוק.

בערב האחרון של הקורס האחרון, אי שם בלילה זרוע כוכבים בבריכת יערה המקסימה שבעמוקה, הגיע הזמן שלנו. אני עומדת מולה, הלב דופק, מצליחה לחייך אליו והנה מתחילות… יש לה גוף עדין וחכם, ועובר בי רעד קל. עוברות ממנח למנח, אני שואלת והיא מסבירה, מתקנת אותי כאן וכאן, אחרי רבע שעה אני מבקשת שנפסיק, אני מרגישה שאני לא יכולה להכיל עוד, הסיר שבתוכי מבעבע ועוד רגע אתחיל לבכות. אני נושמת אל חוסר הביטחון שלי, נותנת לעצמי לפגוש את התום שבו עד הסוף, הכל נרגע בי, המיינד מפנה מקום לנוכחות שלמה ואחרת והנה אנחנו יחד, רוקדות את מסע האינסוף של המים. אני מתרגשת, הנה אני, אחרי כל כך הרבה שנים של למידה נותנת טיפול כמו שצריך למאסטרית שלי.

כשאנחנו חוזרות אל הקרקע, עומדות זו מול זו בבריכה, עולה בי זיכרון אותו לילה, לפני יותר מעשור, תחת שמי הוואי זרועי כוכבים, עת יצאתי מהבריכה בלילה וידעתי שזה מה שבאתי לעולם לעשות, והנה עכשיו, כאילו תחת אותם שמים, זרמים של אנרגיה עוברים בגוף שלי, בגוף שלה, הידיים שלנו אפילו לא נוגעות זו בזו אבל המים סביבנו, כמוליך חשמלי עצום, אנחנו צוחקות ונאנחות ורוטטות בחיבור מופלא, כאילו זרם אחד עובר בין שתינו. זה כל כך מופלא, לא חוויתי דבר כזה אף פעם, אנחנו צוחקות ורוטטות ורוטטות וצוחקות ואז היא קוראת אלי-

!Pazya, we are having alien sex