המכתב של נועה

מכתבה של נועה, מטופלת אשר נעזרה בטיפול במים לאורך ההריון שלה :

"הגעתי לפזית בתקופה עמוסה ומתוחה בחיי. מיד אחרי הטיפול הראשון הרגשתי הקלה עצומה – התמלאתי בתחושה עמוקה של שלווה, רוגע ואופטימיות. אני מתרגלת ומלמדת יוגה זה שנים, ובשבילי התרגול הפך למעין עוגן – משהו יציב שתמיד נמצא שם ואפשר להיעזר בו בתקופות סוערות כדי לחזור ולהשיג איזון פנימי. מיד אחרי המפגש הראשון עם פזית הבנתי שמצאתי לי עוד עוגן בחיים.

 בשבילי, כל מפגש עם פזית סיפק כמה פלאים בבת אחת – ראשית, מזור מיידי וברור לכאבים פיזיים. פזית ליוותה אותי לאורך ההיריון שלי, ובכל פעם שהגעתי עם אי נוחות – מתח בשכמות, שרירי גב תפוסים, כאב באגן, צרבות ותופעות הריוניות אחרות ומגוונות – יצאתי מהטיפול עם תחושת הקלה ברורה, עד כדי היעלמות מוחלטת של הכאב, הקלה שרק התחזקה למחרת הטיפול ונשארה יציבה בימים ובשבועות הבאים.

 שנית, השילוב בין הציפה במים, התנועות, הלחיצות המדויקות של פזית, המגע המרפא שלה והאנרגיה הטובה הקורנת ממנה הפכו כל טיפול לחוויה של מדיטציה עמוקה עמוקה. כמי שמתאמנת שנים ארוכות בישיבות מדיטציה – פעמים רבות בתחושה של מאמץ ותסכול – הייתי המומה מהקלות והמהירות שבהן נכנסתי למצב עמוק של רוגע, שנשאר איתי בשעות ובימים שאחרי הטיפול.

 מפגשי הטיפול מתחילים בדרך כלל בשיחה מחוץ למים. לפעמים זו שיחה קצרה מאוד, שבה פזית מבררת אתך במה היית רוצה להתמקד הפעם – מיחושים גופניים, מתחים או לחצים נפשיים. פעמים אחרות – השיחה ארוכה ועמוקה יותר. ברגישותה הרבה ובגמישות טיפולית, פזית תמיד מתאימה את עצמה לצרכים שלך, גם אם לא ביטאת אותם בקול רם. מקום המפגש עצמו הוא מין גן עדן קטן – הכל עשוי חומרים טבעיים, פשוט, יפה ומשרה אווירה של חמימות נעימה. אחרי השיחה, נכנסים לבריכת הטיפול, עוצמים עיניים, ומקבלים מתנה מופלאה ביותר; חוויה שכולה נועם. מילים כמו קבלה, הכלה, אחדות ושלמות – נשמעות לפעמים כמו קלישאות ניו-אייג'יות, אבל בזמן הטיפול אלה תחושות עוצמתיות ואמיתיות שאני מרגישה.

 ישנן שיטות טיפול רבות וישנם רבים שעובדים כמטפלים, אבל מעטים הם מטפלים בנשמתם. הטיפול במים שפזית מעניקה הוא יעיל וטוב כל כך קודם כל בגלל אישיותה של פזית – היא מרפאת בכל נימי נפשה – היא מלאת אהבה בלי להיות מלאכותית או מזויפת, היא תמיד מדברת בגובה העיניים, ומעולם לא שמעתי אותה "מוכרת" את עצמה, או מנסה לשכנע באיכות הטיפול שהיא מעניקה – היא לא צריכה – המגע הבוטח שלה ותוצאות טיפולה מדברים בעד עצמם. היא רצינית ומעמיקה, ותמיד, ללא מילים ובצניעות רבה, מעבירה את ההרגשה שהיא יודעת בדיוק מה היא עושה, כך שקל לתת בה אמון מלא, להרפות לגמרי ולהתמסר לידיה המיומנות.

 כל טיפול שונה מקודמו, בהתאם לדגשים ולמטרות שעולים בכל מפגש, אבל בכל פעם אני יוצאת מהטיפול כשאני מרגישה פחות כאובה, ויותר אהובה, רגועה ושמחה. אני מוצאת את עצמי ממליצה על פזית לכל האנשים שאני הכי אוהבת, וכשאני מעודדת אותם ללכת אליה, אני מרגישה שאני מעניקה להם מתנה מתוקה ונדירה."